Ви знаходитесь тут
Головна > Про проект

Проект Молоді.info – це незаангажована спільнота ньюзмейкерів з молодіжного життя України. Наш веб-портал є майданчиком для висвітлення цікавих подій, новин та думок зі студентського та молодіжного середовища, яку наповнюють самі автори. Ми охоче запрошуємо ініціативну молодь до створення власної стрічки публікацій, яка зацікавить читачів з різних куточків нашої країни та інших держав світу.

Матеріали для розміщення надсилайте на пошту редакції.

З питань проходження стажування за фахом “Журналістика” або створення молодіжного кореспондентського пункту Вашого ВНЗ чи громадської організації звертайтесь сюди.

Всі права застережено. Використання матеріалів дозволяється тільки за умови гіперпосилання на http://molodi.info не нижче першого абзацу новини (для Інтернет-ресурсів – відкритого для індексації пошуковими системами гіперпосилання).

Редакція не несе відповідальності за достовірність фактів, викладених в публікації, перекладаючи її виключно на першоджерело (автора публікації). Редакція може не поділяти думку окремого автора, не несе відповідальності за його діяльність та не претендує на авторські права його матеріалів.

Розміщуючи матеріали на нашому порталі автори розуміють, що вони можуть бути вилучені на аргументовану вимогу третьої сторони та/або власне рішення редакції без додаткового роз’яснення та попередження. При систематичному порушені правил та вимог до контенту автор буде заблокований, а його контент – видалений.

Якщо Ви маєте претензії до автора матеріалу або матеріал, що розміщений на порталі molodi.info, порушує Ваші чи когось іншого права, негайно звертайтесь до редакції порталу – ми вилучимо зі стрічки публікацій заявлений контент.

Top