Ви знаходитесь тут
Головна > UkraineTomorrow > Наші недоліки – не перешкода для здійснення мрії

Наші недоліки – не перешкода для здійснення мрії

Партнери нашої редакції – творчий колектив журналу “Ukraine Tomorrow” ексклюзивно надає нашим читачам уривки кращих статей, що будуть опубліковані в найближчому номері їх друкованого видання.

Мрія… Скільки разів ми в житті мріяли. Особливо в дитинстві… Хтось мріяв стати президентом, хтось космонавтом, хтось доктором, учителем або поліцейським а хтось просто мріяв бути таким як тато.

Але дивно – чим ми ставали старше, тим наша мрія, найчастіше, ставала віддаленішою або її масштаби зменшувалися до рівня поступити і закінчити університет, знайти просто роботу, і хоча на ній нудно і важко, але як по-іншому жити. І ми забули про мрію…

Причина в тому що ми дивимося на свої недоліки і бачачи себе такими втрачаємо ентузіазм і силу в те що ми можемо щось змінити у своєму житті, можемо досягти чогось більшого.

Спробуйте за хвилину визначити 2 ваших плюса та 2 ваших мінуса. Це не просто зробити. Ми мало знаємо себе.

Одного разу журналіст запитав у президента японської компанії Panasonic – Коносуке Мацусіта: «Як ви заснували таку компанію?» Він відповів: «Я отримав три подарунка від Бога: народився в бідній родині, не отримав освіти, з дитинства хворів». Журналіст здивувався почувши таку відповідь. Насправді такі життєві обставини для більшості людей – це причина для виправдання своїх невдач. Але секрет здійснення мрії полягає в тому, що не важливо які обставини – важливо те як ми дивимося на ці обставини.

Саме через такого бідного становища сім’ї Коносуке Мацусіта навчився цінувати, економити і правильно інвестувати гроші і час. Через те що не мав освіти – завжди і всьому міг вчитися у будь-якої людини. Він цінував саме практичні навички і навіть створив в 1934 році на своїй фабриці Інститут для навчання службовців. Через те що з дитинства мав проблеми зі здоров’ям – постійно займався спортом в будь-яку погоду – прожив до 95 років.

Таким чином не давайте вашим недолікам загородити шлях до здійснення Вашої мрії. У одного бізнесмена запитали: «У чому секрет вашого успіху?» Він відповів: «Через те що мій батько був алкоголіком – я не хотів повторити його долю – і старанно вчився, поступив в хороший університет, працював, почав займатися бізнесом і добився успіху». Запитали також у алкоголіка: «Чому Ви ведете таке життя?» Той відповів: «Мій батько алкоголік. Я ні чим не краще його». Дивно хоча двоє людей мають однакові умови, але для одних це поштовх вгору, а для інших – камінь який тягне вниз.

І пам’ятайте, слово «криза» китайською мовою – це поєднання двох ієрогліфів. Значення першого – «небезпека», а значення другого «можливість». На що дивіться Ви – від цього залежить здійснення Вашої мрії.


Щегольський Антон – журналіст журналу Ukraine Tomorrow 
телефон (063) 429-02-16, (066) 223-74-79
Наші контакти ВК:
https://vk.com/ukraine.tomorrow
https://vk.com/iyf_ua

Top