Ви знаходитесь тут
Головна > Поради > Працевлаштування в кол-центрі. Так чи ні?

Працевлаштування в кол-центрі. Так чи ні?

Проблема пошуку роботи є відомою. Багато інтернет-сайтів пропонують різні вакансії, умови праці та зарплатню, однак існує велика кількість вимог до працівників, які часом руйнують надії отримати гарну роботу.

В інтернеті , я щоразу натикалася на вакансії оператора в кол-центрі. Це один з найпоширеніших заробітків для людей віком від 16. Роботодавці пропонують гідні умови праці, кар’єрний зріст та непогану зарплатню (від 2000-8000 гривень), до того ж не обов’язково наявність вищої освіти чи досвіду роботи. Кол-центри працюють в різних галузях ,серед найпопулярніших: сфери краси, інтернет комунікації, консультації щодо послуг банку ; існують також найпрестижніші кол-центри, які займаються продажами в сфері бізнесу , займають передові місця на ринку і звичайно пропонують найбільшу зарплатню від 10000 гривень, однак потрібно бути готовим до того, що однією з основних вимог до працівника в цій сфері є знання іноземної мови (здебільшого англійської, рідше німецької чи французької).

Звучить доволі заманливо, тож користується шаленим попитом.

Я вирішила розповісти про власний досвід роботи в ці сфері, і допомогти, бажаючим отримати дану вакансію ,вирішити для себе чи насправді це є саме та робота, яка варта вашої уваги.

Шукаючи роботу, я вирішила розглянути низку оголошень про пошук активних, цілеспрямованих людей для роботи оператором в кол-центрі. Я відвідала кілька співбесід і обрала серед них найліпше місце роботи. Мені відразу ж повідомили, що на роботу я можу виходити в першій чи в другій половині дня і працювати 7 годин (загалом в кол-центрах робочий день триває від 7-10 годин, і ви можете мати від 1- 2 вихідних, відповідно до умов роботодавця),за запізнення існують штрафні санкції (вони можуть складати від 1-100 гривень за хвилину),не зважаючи на те, що згідно ст.147 Кодексу законів про працю України передбачено, що за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано тільки один з таких заходів стягнення: догана чи звільнення; також я мусила пройти навчальні курси, загалом вони є безкоштовні, після їх завершення я мала стажуватися три дні( однак згідно з умовами роботодавця цей термін може тривати й тиждень, він же вирішує чи оплачувати вам стажування),обід може тривати від 30 хв.-1.5 год.

Зазвичай кол-центри мають велику територію, де може розмістити від 10-60 працівників, є також кухня, наявність безкоштовної води(відповідно до умов роботодавця, ви можете отримати чай, каву або оплачений обід), існують різні конкурси для заохочення до праці(найпопулярніший серед них – працівник місяця, який може отримати грошовий приз або ж оплачуваний відпочинок).

Робота є доволі тяжкою: велика кількість дзвінків, клієнти з різними характерами, настроєм та вихованням, конкуренція серед працівників і проведення багато часу за комп’ютером.

Робота в кол-центрі, може бути, як і тимчасовим підробітком, так і чудовою можливістю реалізувати себе та досягти успіху.

Katia
katia@molodi.info

Top