Ви знаходитесь тут
Головна > Культура > У столиці покажуть фільм про традиційну музику народів Криму

У столиці покажуть фільм про традиційну музику народів Криму

30 січня о 16:00 в Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара” відбудеться показ фільму “Кримські стежки” французького режисера Вінсента Муна за участі консультанта Олександра Рибалка.

Кримські стежки — стрічка Вінсента Муна, незалежного французького режисера, відомого своїм документальним музичним відео.

У 2006-у році йому запропонували попрацювати з паризькими музикантами, таким чином з’явилися Take Away Show — музичні відео, зняті за один дубль, в живому і дуже швидкому знімальному процесі.

З 2009 року Вінсент Мун живе в дорозі: експериментуючи з польовими записами, він працює самостійно, здійснюючи свої проекти без залучення грошей, тим самим переглядаючи закони кіноіндустрії.

У 2011 році Вінсент почав роботу над новою серією — Маленькі планети — колекцією коротких музичних фільмів, відзнятих по всьому світові: в Аргентині, Чилі, Камбоджі, Єгипті, Японії, Новій Зеландії, Ісландії, Бразилії та ін.

Режисер побував і в Україні, де зняв кілька відео з ДахаБрахою, одеськими музикантами, що співають на ідиш, і цілу серію про Крим.

Сюжети з півострова склалися в повнометражний фільм — про традиційну музику народів Криму, музичний портрет дивовижної землі, де є місце пісням та мелодіям кримських татар, греків, болгар, вірменів, кримчаків.

Фільм, знятий про музику тих, хто був депортований у часи Другої Світової й повернувся, зараз набуває нового звучання.

krymski-stezhky

За матеріалами: Кіно Україна

Top