Ви знаходитесь тут
Головна > Культура > У столиці представлять літературний проект на підтримку хворих дітей

У столиці представлять літературний проект на підтримку хворих дітей

12 грудня в київському Будинку Книги презентують третю збірку “Казок, що виховують”, створену за участю та на підтримку дітей із хронічною нирковою недостатністю.

Особливістю третього видання є те, що до збірки увійшли казки шведської письменниці, першої жінки-лауреата Нобелівської премії з літератури – Сельми Лагерлеф, повідомляє “Cultprostir“.

“Проект діє вже три роки. Це не тільки випуск книги, а й цикл занять з дітьми з відділення токсикології в “Охматдиті”. Таким чином, ми намагаємося відволікати дітей від хвороби, від лікарняних стін, процедур. Конкретно для цієї збірки головний художник видавництва “А-ба-ба-га-ла-ма-га” Кость Лавро провів майстер-клас з малювання для діток. Під його керівництвом діти намалювали героїв для казок”, – розповіла художній керівник проекту Ганна Захарова.

До збірки “Казок, які виховують” також додається аудіокнига, озвучена зірками телеканалу “Інтер”, серед яких: Анастасія Даугуле, Роман Кадємін, Ірина Юсупова, Жанна Тихонова, Анатолій Бондаренко, Андрій Данилевич, Андрій Доманський та інші.

Ганна Захарова зауважила, що нова книга ставить на меті три завдання. Перше – привертання уваги до хворих дітей. Друге – перерахування грошей від продажу діткам й трете – частина тиражу буде передана всім обласним дитячим бібліотекам України.

На нашому сайті люди можуть знайти контакти батьків і допомогти адресно”, – додала керівник проекту.

Top