Ви знаходитесь тут
Головна > Культура > У столичному під’їзді пройде унікальна виставка сучасного мистецтва

У столичному під’їзді пройде унікальна виставка сучасного мистецтва

8 грудня о 19:00 в одному із київських під’їздів розпочнеться унікальна виставка сучасного мистецтва – “Парадник”, що триватиме до опівночі. Про це повідомляє  Еспресо.TV з посиланням на організаторів заходу – платформу арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects.

“Парадник” – сучасна інтерпретація “квартирника” із власною ідеєю. За допомогою “Парадника” молоді художники заявляють про дефіцит експозиційного простору у столиці, про те, що їм ніде виставляти свої роботи, крім як вдома. Ця ситуація особливо актуальна для молодих художників, які не мають підтримки галерей. А таких в Україні – більшість.

paradnyk-2

“Талантам необхідно дати можливість себе реалізувати – основна ідея майбутньої експозиції”, – зазначає Євгенія Смирнова, засновник платформи арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects. До речі, саме у під’їзді її будинку пройде майбутня виставка.

Основою “Парадника” стануть роботи молодих художників Мадлен Франко, Антона Карюка, Олени Сіятовскої, Ігоря Македона, Свєти Кравітз. А також твори інших сучасних авторів.

Експозиція відбудеться за адресою: вул. Лейпцизька, 2/37.

paradnyk-1

Pymonenko Family Art Projects – це платформа арт-ініціатив, арт-кластер, головною метою якого є популяризація українського мистецтва, як в Україні, так і за її межами. Платформа арт-ініціатив Pymonenko Family Art Projects співпрацює з українськими та закордонними авторами, не залежно від їхнього віку, віросповідання, раси, статі, сексуальної орієнтації.

paradnyk-3

Top