Ви знаходитесь тут
Головна > Культура > Шедеври світової пластики покажуть в “Мистецькому Арсеналі”

Шедеври світової пластики покажуть в “Мистецькому Арсеналі”

З 6 листопада по 6 грудня у столичному “Мистецькому Арсеналі” буду проходити унікальна виставка “Шедеври світової пластики” з приватного зібрання відомого колекціонера та мецената Ігоря Воронова.

В експозиції буде представлено близько 150 творів видатних художників, чия творчість стала знаковою для історії візуальної культури: Едгара Дега, Олександра Архипенка, Жана Арпа, Костянтина Бранкузі, Рембрандта Бугатті, Поля Гогена, Сальвадора Далі, Альберто та Дієго Джакометті, Жака Ліпшиця, Арістіда Майоля , Генрі Мура, Ханни Орлової, Пабло Пікассо, Огюста Родена, Осипа Цадкіна, Деметра Чипаруса.

Виставка “Шедеври світової пластики” охоплює періоди експериментів з формою, коли епатаж і пошук нових творчих методів гармонійно поєднувалися заради народження “іншої” пластики. Експозиція проекту представить різноманітне полотно розвитку пластики XX століття: від постімпресіонізму і ар-деко до кубізму, від неокласицизму до сюрреалізму.

12 листопада виповнюється 175 років від дня народження Огюста Родена – “першого скульптора сучасної епохи”. Роботи цього видатного художника можна буде побачити в експозиції виставки.

Виставка “Шедеври світової пластики” також ставить перед собою мету привернути увагу до насущних потреб “Мистецького Арсеналу” – провідного музейного комплексу, який є об’єктом незавершеного будівництва, при цьому ось вже більше 5 років втілюючи в життя самі амбітні культурні проекти національного та міжнародного значення.

Проект “Шедеври світової пластики” здійснюється спільно з АртФондом Ігоря Воронова та Благодійним фондом “Мистецький Арсенал”.

Дата: 06.11 – 06.12

Місце: НКММК “Мистецький Арсенал”. Київ, вул. Лаврськая, 12.

Години роботи: 11:00 – 20:00

Загальна вартість вхідного квитка – 70 грн., пільгового квитка – 30 грн.

Пільговий вхід дійсний для учнів (старше 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документа.

Безкоштовний вхід для дітей до 12 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасників АТО, музейних працівників, членів Спілки художників (при наявності посвідчення).

Top