Ви знаходитесь тут
Головна > Культура > 10 великих жінок, які підкорили світ – Одрі Хепберн

10 великих жінок, які підкорили світ – Одрі Хепберн

Ми підготували серію статей, що присвячені великим жінкам минулого, які зробили великий внесок у розвиток світу кіно, моди і мистецтва.

– Прекрасні ті очі, які намагаються бачити в людях одне тільки хороше. Стрункою буде фігура у того, хто розділить свою їжу з голодним. І волосся стане як шовк, якщо їх щодня буде гладити дитина

– Найкрасивіші жінки не обов’язково молоді, але, безумовно, щасливі.

Ці висловлювання належать Одрі Хепберн. Британська і Американська актриса, модель 90-х, відома за фільмами “Сніданок у Тіфані”, “Римські канікули”, “Сабріна”.

Одрі Хепберн була видатною актрисою, але мало хто знає, що коли їй було 11, почалася війна. У будинку майже не було їжі, маленька Хепберн погано харчувалась, це і стало причиною неправильного обміну речовин, який так і не відновився.

Хепберн писала мемуари, де також розповідала про своє дитинство:

«На мене у батька і мами часу майже не залишалося. Я запам’ятала, що нікому не була потрібна, і все життя сумнівалася, що може бути по-іншому. Шоколад був моєю єдиною любов’ю, і він мене ні разу не зрадив ».

В юності Одрі займалася балетом у педагога Марі Рамберт, одного з найбільших танцюристів в історії. Марі стверджувала, що у Одрі все вийде в балеті, з її ростом і недоїданням у воєнні роки вона може стати прима-балериною. Якось викладач розповість: «Вона була чудовою ученицею. Якби вона продовжувала займатися балетом, вона була б видатною балериною».

Але доля розпорядилася таким чином, що крім балету, Одрі стала мега популярною завдяки зйомкам у фільмах з відомими акторами. За її плечима прекрасні ролі в фільмах: «Забавна мордочка», «Любов після полудня», «Сніданок у Тіффані», «Шарада», «Моя прекрасної леді» «Як вкрасти мільйон», «Кровні узи», «Любов серед злодіїв» . Остання роль актриси була у фільмі «Завжди» режисера Стівена Спілберга. Багато акторів ставали її хорошими друзям.

Після зйомок вона зайнялася благодійністю для дітей. Одрі стала послом Міжнародного надзвичайного дитячого фонду ООН. Попри те, що у неї були прекрасні два сини, вона повністю віддавалася своїй роботі, допомагала дітям.

Займаючись своєю діяльністю, зовсім забула про своє здоров’я. Одного разу в Одрі дуже заболів живіт. Не повідомивши нікому, вона продовжувала працювати. Після прибуття додому у неї виявили рак шлунку.

20 січня 1993 року прекрасна актриса, матір пішла з життя.

Nastya
nastya@molodi.info
Top