Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > В столиці відбудеться Форум волонтерства

В столиці відбудеться Форум волонтерства

Світова молодіжна організація запрошує на Відкритий форум волонтерства для ознайомлення з міжнародною волонтерською програмою Life GNC, яка надає можливість молодим людям протягом року стати волонтерами за кордоном.

Захід відбудеться 13 травня о 10:30 у приміщенні Київського економічного інституту менеджменту за адресою: місто Київ, вул. Смоленська, 31/33.

Участь у волонтерських програмах надає поштовх молодим людям для розвитку особистісних здібностей, лідерських якостей, розширення світогляду та подолання мовних, а також культурних бар`єрів. Протягом року студенти займаються соціальною роботою, знайомляться з місцевими жителями та вчаться долати складні ситуації, які зустрічаються на їхньому шляху. Завдяки отриманому досвіду молоді люди стають успішними та набувають твердої життєвої позиції, завдяки чому впливають і на розвиток країни в цілому.

Під час заходу учасники матимуть можливість ознайомитися з волонтерською програмою Life GNC, зустрітися зі студентами, які були волонтерами за кордоном, обговорити питання, що стосуються можливості стати волонтером в українських та міжнародних програмах.

«Світова Молодіжна Спільнота» – молодіжна організація, яка має на меті пошук у молодіжному середовищі лідерів майбутнього та їхню підготовку через розширення світогляду, формування нестандартних способів мислення, твердої життєвої позиції, відповідальності, здоровий спосіб життя. Діяльність спільноти спрямована на організацію змістового дозвілля та підвищення ролі та статусу студентів, молоді у суспільстві.

Top