Ви знаходитесь тут
Головна > Події > В суботу можна відвідати Адміністрацію Президента з екскурсією

В суботу можна відвідати Адміністрацію Президента з екскурсією

Центр правничої кар’єри ліги студентів АПУ запрошує Вас на екскурсію до Адміністрації Президента – постійно діючого органу, утвореного Президентом України для здійснення його повноважень.
Ця екскурсія дозволить Вам не тільки побувати у стінах такого вагомого для нашої країни місця, оглянути все навколо, дізнатися історію будівлі ,побачити все на власні очі, а й привідкрити для себе завісу, як саме відбувається забезпечення здійснення Президентом України його конституційних повноважень. Особливо якщо Ви цікавитеся державотворенням,то Вам варто побувати в Адміністрації Президента України, щоб побачити, в яких умовах вона функціонує , забезпечує планування діяльності, опрацьовує і подає на підпис проекти указів, розпоряджень та інших документів, забезпечує офіційне оприлюднення підписаних Президентом
України законів України.

У Вас буде можливість дізнатися відповідь на будь-яке питання, яке вас цікавить, також ознайомитися з питаннями стажування та працевлаштування в саму адміністрацію, якщо Ви давно мріяли внести вагомий внесок для стабільного функціонування нашої держави.

Тут Ви станете ближче до верхівки правління, буде можливість поспілкуватися з державними діячами. А головне, родзинка цієї екскурсії те, що Ви зможете побачити картинну галерею, що знаходиться в Адміністрації.

Місце зустрічі : м. Київ, вул. Банкова, 11
Дата екскурсії : 18 червня

Реєстрація обовязкова. Посилання : https://docs.google.com/forms/d/1tHBqLExPUIUuTAKX04Yw..

Кількість місць обмежена : 15-25 осіб.
Початок:18 червня о 15:00

Джерело: Youthchange

Top