Ви знаходитесь тут
Головна > Події > В Україні відбудеться нова революція чи ЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ?

В Україні відбудеться нова революція чи ЕВОЛЮЦІЯ СВІТОГЛЯДУ?

Всеукраїнський тур з такою назвою носитиме не політичний, а просвітницько-культурний та гуманітарно-соціальний характер і планує охопити світоглядними змінами понад 40 міст і містечок по всій Україні.

«Зміни себе – зміни країну» – саме з таким гаслом організатори «рЕволюції Світогляду» вже у 17 травні відправляються у всеукраїнський тур містами країни, адже переконані, що зміни починаються з кожного з нас.
На думку організаторів, українська дійсність є віддзеркаленням колективного світогляду та суспільних цінностей, що панують в Україні.

Вже 2,5 тисячі людей по всій Україні підтримали проект, 90 доброчинців проголосували за нього власними грошима – зібрано понад 26 тисяч гривень!

Під час запланованих зустрічей говоритимуть про український менталітет, про цінності майбутнього, про світоглядні зміни, що мають відбутися.

Також в регіонах буде презентована книга «Омріяна Україна», автором якої є відомий громадський діяч та футуролог Олексій Толкачов.

Для того, щоб змінити картинку за вікном, недостатньо просто змінювати владу. Необхідно радикально підняти рівень суспільної культури, провести модернізацію національного характеру, подолати розпорошеність, недовіру, егоїзм, позбутися споживацьких цінностей та споживацького ставлення до життя.

Організатори «рЕволюції Світогляду» переконані, що їхній всеукраїнський тур стане важливим для всієї України та започаткує глибинні ціннісні та смислові зміни.
Всеукраїнський тур «рЕволюція Світогляду» проводиться Благодійним фондом «Омріяна Країна» за підтримки Міжнародного руху позитивних дій «Right on Happiness».

Благодійний Фонд заснований у 2012 році з метою ініціювання світоглядних змін в українському суспільстві та формування позитивних моделей розвитку України.
Спікери прес-конференції:

  • Олексій Толкачов – громадський діяч, Голова БФ “Омріяна Країна”
  • Сергій Опря – громадський діяч, Співзасновник Міжнародного руху позитивних дій “Right on Happiness”

Запрошуємо представників та журналістів українських та міжнародних ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтесь:
За моб.телефоном: 099-148-00-81
за телефоном 044-240-05-97

ел.поштою: ok-fund@ukr.net

www.svitoglyad.in.ua

www.ok-fund.org

Top