Ви знаходитесь тут
Головна > Події > До участі в молодіжному флешмобі “Україна Єдина” долучився Патріарх Філарет

До участі в молодіжному флешмобі “Україна Єдина” долучився Патріарх Філарет

До Дня Соборності України Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (СКУМО) та ВМГО “Батьківщина молода” запрошують взяти участь у флешмобі «Україна Єдина». Нагадаємо, що 22 січня 1919 р. у Києві було проголошено Акт злуки, яким об’єднано Українську Народну Республіку та Західноукраїнську Народну Республіку. До речі, першим до флешмобу вже долучився Предстоятель УПЦ КП, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Відтак, учасником флешмобу може стати кожен, хто підтримує Україну та проживає в будь-якiй частині світу. 22 січня 2016 р. на Софійській площі Києва патріотична молодь презентуватиме громадськості роздруковані фото учасників флешмобу з різних країн світу та міст України.

Як долучитись до флеш-мобу:

1) Роздрукувати або намалювати постер формату А4 з гаслом акції українською (“Україна Єдина”) чи англійською (“United Ukraine”). Завантажити постери в гарній якості можна за посиланнями: www.dropbox.com/s/on75tdn6vmyvquw/United%20Ukraine%20-%20UKR.jpg?dl=0, www.dropbox.com/s/yxv8en3gf1nxmeg/United%20Ukraine%20-%20ENG.jpg?dl=0.

2) Зробити фото або селфі з постером. Фото має бути горизонтальним, і на ньому має бути лише  одна людина.

3) Надіслати знімок в гарній якості (для друку) на електронну пошту info@skumo.org або unitedukraine2016@gmail.com. Матеріали приймаються до 21 січня.

Окрім надсилання світлин, організатори  також просять опублікувати відповідно фото на офіційній сторінці флешмобу www.facebook.com/events/173320139693993/.

Ігор Галущак
Львів

Top