Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Конкурс міні-грантів для втілення екопроектів

Конкурс міні-грантів для втілення екопроектів

Ти маєш ідею цікаво проекту у сфері змін клімату, енергозбереження та сталого розвитку? Хочеш бути корисним для своєї громади?

Тобі до нас!

Українська молодіжна кліматична асоціація оголошує конкурс міні грантів для втілення твоєї екомрії. До участі у конкурсі запрошуються ініціативні групи та зареєстровані громадські організації із Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Закарпатської, та Чернівецької областей.Надішли заявку до 15 серпня, відвідай тренінги у вересні та поїдь разом з нами вивчати кращі схожі практики до зеленої Німеччини у жовтні! А у грудні ми зустрінемось на заключній події у Києві, де команди з багатьох міст України та інших країн поділяться своїм досвідом.

Годі мріяти – час втілювати! Чекаємо твоєї заявки – http://goo.gl/forms/GEetpN78rAA9jjaI3

Твоя, УМКА.

Детальніша інформація за посиланням – http://gurt.org.ua/news/grants/33233/

Довідково: Цей конкурс реалізовується в рамках проекту “Молодь та громадські організації: назустріч сталому розвитку”, в партнерстві з громадськими організаціями та рухами – Екоцентр, ДВ НЕЦУ, Екоклуб Рівне, Українська Молодіжна Кліматична Асоціація, за сприяння громадської організації DRA e.V., яка займається підтримкою громадянського суспільства в Східній Європі та Німеччині, та за фінансування Міністерства закордонних справ Німеччини.
Географія проекту в Україні:
Миколаївська, Одеська, Дніпропетровська та Івано-Франківська області (координують Екоцентр та ДВ НЕЦУ http://ecocenter.org.ua/),
Рівненська, Житомирська, Хмельницька, Вінницька, Волинська області (координує Екоклуб Рівне http://ecoclubrivne.org/)
Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська. Чернівецька та Закарпатська (координує УМКА https://www.facebook.com/umkaukraine).

umka-poster

Top