Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Музей Тичини запрошує на перегляд трилогії Хічкока

Музей Тичини запрошує на перегляд трилогії Хічкока

Всі чули про генія кінематографа Альфреда Хічкока та далеко не всі дивились його безсмертні шедеври. Цими вихідними ми пропонуємо переглянути найвідомішу трилогію культового режисера у невеличкому кінотеатрі Музею Тичини – “На північ через північний захід” (1959), “Психо” (1960), “Птахи” (1963). Глядачі зможуть поринути у незабутню епоху “золотої ери” кінематографу, сповна насолодитись магією, що її створював Хічкок у своїх картинах.

Фільми будуть транслюватись за наступним розкладом:

16.00 – 18.15
“На північ через північний захід”
North by Northwest
Шпигунський трилер (136 хв.)
Режисер: Альфред Хічкок
Сценарій: Альфред Хічкок
В ролях: Кері Грант, Єва Мері Сейнт, Джеймс Мейсон, Джессі Ройс Лендіс
У центрі сюжету — неіснуючий в реальності, вигаданий спецагент. Людини на ім’я Джордж Каплан не існує, але на його ім’я знято розкішний номер в нью-йоркському готелі «Плаза». Ворожа контррозвідка приймає за шпигуна рекламного агента Роджера O. Торнгілла (Кері Грант), який і стає її мішенню. За законами жанру, в шпигунській інтризі виявляється замішана і прекрасна дівчина (Єва Мері Сейнт).

18:40 – 20:30
“Психо”
Psycho
Трилер (109 хв.)
Режисер: Альфред Хічкок
Сценарій: Роберт Блох, Джозеф Стефано
В ролях: Джанет Лі, Ентоні Перкінс
Сюжет: Секретарка Маріон Крейн скористалась можливістю прихопити гроші боса і втекти з міста, щоб розпочати нове життя, однак страх перед законним покаранням переслідує її. Дівчина зупиняється на ніч у мотелі, власником якого є Норман Бейтс — скромний юнак, котрий все життя піклувався про свою хвору матір. Розмова з цим втіленням доброти та терпимості остаточно переконує Маріон у хибності обраного шляху і вона вирішує повернути вкрадене. Проте тієї ж ночі її жорстоко вбивають.

21:00 – 23.00
“Птахи”
The Birds
Трилер (119 хв.)
Режисер: Альфред Хічкок
Сценарій: Еван Гантер
В ролях: Тіппі Гедрен, Род Тейлор, Сюзен Плешетт, Джессіка Тенді
Сюжет: Мелані Деніель привозить своєму новому знайомому Мітчу Бреннеру у провінційне містечко Бодега-Бей, де він зазвичай відпочиває з родиною, папужок. Але саме після цього починаються жахливі й незрозумілі події — птахи збираються у зграї та нападають на людей.

Вартість перегляду одного фільму – 30 грн.
Кількість місць – обмежена, забронювати та викупити квитки заздалегідь можна в касі музею за адресою вул. Терещенківська, 5, кв. 1
Довідки за тел.: 234-43-27 або 067-106-58-21

musey-Tychyny-trylogiya

Top