Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Наметовий табір «Енерджайзер Кемп» чекає на тебе!

Наметовий табір «Енерджайзер Кемп» чекає на тебе!

Енерджайзер кемп – наметовий табір, який 1 – 14 липня 2016 року  об’єднає людей для навчання, спілкування, та захисту заповідних берегів Південного Бугу.  Небайдужі активіст_и, мит_ці та дослідник_и поділяться своїми знаннями та уміннями з учасниками табору та разом вступляться за збереження древньої природи національного парку. Теми обговорень і занять охоплять, але не обмежаться мистецтвом для змін, неформальним просвітництвом, технічними та ідейними рішеннями для втілення яскравих громадських проектів в містах.

Місце проведення табору – Бузький Гард – одна з рідкісних локацій, де природа збереглася практично без змін за останні декількасот років. Каньони, валуни та круті береги Бугу, лишились такими якими їх бачили ще запорожці. Подібних куточків в Україні стає все менше. Чи залишиться Бузький Гард таким в найближчі роки, залежить від нас з вами. Можливість побудови дамби на Південному Бузі ставить під загрозу існування цієї величної екосистеми.

Серед спікерів табору –  активісти Реанімаційного пакету реформ, Дивовижні, WWF, Хата-Майстерня, Greencubator, Асоціації велосипедистів Києва, Національного екологічного центру України, Української молодіжної кліматичної ассоціації і Екоклубу Рівне.  Окрім майстер класів та дискусій з фахівцями, в таборі будуть організовані рафтинг-сплав порогами ріки, фотополювання, арт-зона, кулінарні майстер-класи, перегляд фільмів, командні ігри, квест.

ПРОГРАМА ТАБОРУ: https://drive.google.com/file/d/0B0gvX4BmXYReN3ZqTXpHLWVFWFE/view

 Ми забезпечуємо:

  • таборову інфраструктуру – душі та туалети, навіси, столи (разовий внесок – 200 грн);
  • триразове вегетаріанське харчування/можливість готувати самостійно;
  • доїзд від Первомайську або Южноукраїнську щоденним трансфером та раз на декілька днів з Києва, Миколаєва, Одеси;
  • інструкцію, як дістатися табору.

Для участі в таборі варто ПРИДБАТИ КВИТОК: http://buy.tfe-lite.ru/ru/53265/

Кемпінгове спорядження учасники організовують самостійно. Можлива оренда обладнання (намети, спальники, каремати).

Організатори: ММГО «Екоклуб» та Національний екологічний центр України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля та Регіонального Екологічного Центру.

Контакт для учасників і волонтерів:

Марія Шененко 0503571744

Контакт для спікерів і пропозицій:

Олена Ангелова  0661092239

Пишіть листи: info@ecamp.com.ua

Top