Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Прекрасна мелодрама для перегляду у вихідні

Прекрасна мелодрама для перегляду у вихідні

Минулого тижня у прокат вийшла довгоочікувана робота Теа Шеррок за сюжетом роману Джоджо Мойес 2012 року «До зустрічі з тобою». Професійний акторський склад стрічки зміг передати усю глибину переживань фільму з емоційним сюжетом. В фільмі знімались: Емілія Кларк, Сем Клафлін, Дженна Коулман, Чарльз Денс, Метью Льюїс, Бен Ллойд-Хьюз і Джанет Мактір.

“Луїза знає, скільки кроків від зупинки до її будинку і що, найпевніше, вона не кохає свого парубка. Але навіть не в’являє, як зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, може змінити її життя… Вілл розуміє, що після аварії завжди відчуватиме біль і власну неповноцінність, і певен, як покласти цьому край. Але навіть не здогадується, що до того в його дім увірветься вихор кольорів, радість і кохання на ім’я Лу”, – говорить анонс фільму.

Мелодрама вдало поєднує любовну історію с емоційним сюжетом та навіть комедійними сценами. Робота режисера змушує глядача переживати різні стани в процесі перегляду і начебто наприкінці на нас чекає звичний й зрозумілий фінал… Але…

Не пожалкуйте часу на чудовий фільм, та, за порадою чисельних глядачок, не забудьте про хустинки.

Top