Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Учні організовують Салатовий день задля допомоги школярці

Учні організовують Салатовий день задля допомоги школярці

Учні школи №168 м. Києва запрошують 20 травня 2016 року на Салатовий день. У цей день кожен може придбати салатові сердечка, які діти зроблять своїми руками.

“Ми всі придумали цей день для дуже хорошої дівчинки Каті Ричкової, яка вчиться в нашій улюбленій школі. У Каті немає кишечника і її очікує тривале лікування в клініці Італії, де вона зараз перебуває. Ви можете прийти і підтримати нас. Діти школи і ми всі дуже сподіваємося що Салатовий день допоможе нашій Катрусі”, – повідомлено на сторінці події у фейсбук.

В цей день організатори хочуть привернути увагу суспільства до дітей у яких рідкісні захворювання. За словами ініціаторів Салатового дня, для таких дітей абсолютно немає ніяких умов щодо підтримки та лікування в Україні, а також жоден благодійний фонд не займається такими дітьми.

“А без фонду неможливо розраховувати на будь-яку допомогу. Для таких дітей немає ніяких державних програм, тому що вони не потрапляють не під одну категорію класифікації захворювань. Підтримайте, будь ласка з нами цей день”, – звертаються до громадян організатори.

Top