Ви знаходитесь тут
Головна > Події > У Львові цієї суботи стартує Міжнародний молодіжний табір

У Львові цієї суботи стартує Міжнародний молодіжний табір

З 19 по 28 серпня 2016 року в с. Брюховичі Львівській області, відбудеться Міжнародний молодіжний літній табір Червоного Хреста. В таборі візьмуть участь близько 40 волонтерів з України, Німеччини, Австрії, Грузії, Латвії та Болгарії. Організаторами табору виступили ТЧХУ спільно з Австрійським Червоним Хрестом за підтримки проекту Європейського Союзу Erasmus +.

Темою цьогорічного міжнародного табору є робота з вразливими групами населення, внутрішньо переміщеними особами та мігрантами. Під час табору волонтери обговорюватимуть роль Червоного Хреста в роботі з вказаними категоріями осіб, проблеми, з якими мігранти зіштовхуються в різних країнах, взаємні очікування переселенців та решти суспільства.

В рамках зустрічі українські волонтери поділяться з іноземними колегами інформацією стосовно нинішньої ситуації в країні та презентують молодіжні програми та програми Червоного Хреста, направлені на допомогу вразливим категоріям населення. Окремою темою табору буде обговорення прав людини та психологічна підтримка внутрішньо-переміщених осіб.

Якщо Ви зацікавлені у висвітленні зазначеної події, звертайтесь +380 67 77 491 77 (Владислав), р. +380 44 234 17 90 або пишіть на inf.redcross@gmail.com.

Top