Ви знаходитесь тут
Головна > Події > У Львівській політехніці пройде міжнародне англомовне тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016

У Львівській політехніці пройде міжнародне англомовне тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016

4 червня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка»  підіб’ють підсумки  першого етапу міжнародного англомовного командного тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016.  Проводиться воно в рамках міжнародного партнерства та співробітництва між Львівською політехнікою та всесвітньовідомою нідерландською компанією «Diamond FMS B.V.».

Проект  підтримують також дві інші нідерландських компанії «Elsman Group B.V.» та «Lely International N.V.». А переможці тренінг-змагання отримають головний приз — стажування у провідних компаніях Нідерландів.

Очікується, що змагання відвідають  власник  компанії «Diamond FMS B.V.»  Нард Елсман та очільниця управління економіки Львівської міськради  Вікторія Довжик. 

Метою тренінг-змагання Diamond BootCamp 2016 є формування сприятливого середовища для підготовки обдарованої молоді до вирішення фінансово-економічних завдань на рівні підприємства, міста чи регіону. Під час його проведення студенти-політехніки отримують компетентності практичного характеру у сфері побудови власного виробничого бізнесу та управління ним в умовах максимально наближених до реальності.  Це можуть бути маркетингові дослідження, вивчення і врахування впливів зовнішнього та внутрішнього середовища, складання професійного бізнес–плану з використанням програмного забезпечення Diamond FMS, формування звітності з урахуванням міжнародних стандартів тощо.

Консультацію команд проведуть викладачі Національного університету «Львівська політехніка», що сформували групу експертів Diamond BootCamp.  За результатами тренінг-змагань вони отримають сертифікат від нідерландської компанії як консультанти з бізнес-проблем.

            Місце проведення тренінг-змагання:  актова зала головного  корпусу університету (вул.С.Бандери, 12).

            Початок о 10 годині.

            Місце проведення захисту проектів: ауд. 226 головного корпусу  університету.

Top