Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Яскраве сімейне свято в Мультиплекс.Проспект

Яскраве сімейне свято в Мультиплекс.Проспект

14 листопада в 17:30 в кінотеатрі “Мультиплекс. Проспект” (вул. Червоногвардійська 1В) відбудеться родинне свято, приурочене до прем’єри міжнародного мультфільму “Сава. Серце воїна” від творців легендарної анімації “Король Лев 2”.

Ексклюзивні гості прем’єри: українська співачка і телеведуча Лілу, яка озвучувала головного героя мультфільму, а також лідер рок-гурту “С.К.А.Й.” Олег Собчук, який подарував свій голос баранчикові по імені Фафлей. Зоряну плеяду акторів дубляжу “Сави” очолив лідер студії «Квартал-95» Володимир Зеленський. Його голос глядач почує з уст мудрого наставника Сави – шляхетного білого вовка на ім’я Анга.

Маленьких глядачів, а також їх батьків, очікує свято за участю українських зірок, тематичні розваги, автограф-сесія з кумирами, солодкі частування та призи. В рамках прем’єри також відбудеться благодійний показ мультфільму для дітей сімей переселенців за підтримки Ресурсного центру допомоги вимушеним переселенцям.

Про фільм
Анімаційний проект “Сава. Серце воїна” у всіх сенсах став міжнародним. Все почалося зі сценарію, який написав американець Грегорі Пуарьє – автор відомого мультфільму “Король Лев 2”. Артисти і професіонали з більш ніж десяти різних країн світу працювали над анімацією і виробництвом “Сави” одночасно в декількох містах: Берліні, Пекіні, Сеулі, Москві, Мадриді. У світовому прокаті мультфільм виходить англійською мовою з голосами відомих голлівудських зірок: Мілли Йовович, Шерон Стоун, Уілла Чейза, Джо Пеші, Вупі Голдберг.

Синопсис
Будь-яка мрія може здійснитися, якщо вірити в неї всім своїм серцем. Хоробрий десятирічний хлопчик Сава живе в маленькому лісовому селі. Колись село захищали від ворогів благородні білі вовки. Але одного разу вони зникли – і на село напала банда лютих гієн. Під час втечі від ворогів Саві вдається втекти в ліс, де він знайомиться з Ангой – останнім білим вовком. Попереду їх чекає довгий шлях до всемогутнього чарівника. Перш, ніж опинитися в двох кроках від дива, друзям доведеться пережити безліч перешкод, які перевірять силу дружби і вірності.

Top