Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Інформація для учасників Всесвітніх Днів Молоді у Кракові

Інформація для учасників Всесвітніх Днів Молоді у Кракові

Генеральне Консульство РП у Львові інформує, що підставою для одержання візи для участі у Всесвітніх Днях Молоді у Кракові (26-31 VII 2016 р.) є наявність виданого організатором заходів Краківськім Архієпископством – документу англійською мовою, котрий підтверджує участь у ВДМ та оплату за проживання, харчування транспорт, а також медичне страхування у розмірі 30.000 EUR, дійсне на території всіх держав шенгенської зони ( т. зв. «пакет паломника»).

Згідно з ст. 35 закону від 18 березня 2016 р. про особливі рішення пов’язані з організацією візиту Його Святості Папи Римського Франциска до Республіки Польща та Всесвітніми Днями Молоді – Краків 2016 (Відомості Законів від 24 березня 2016 р), візові заявники, котрі мають такі документи звільняються від візового збору.

Візові анкети від учасників ВДМ приймаються, згідно з територіальною компетенцією, безпосередньо в консульській установі або за посередництвом Пункту Прийому Візових Анкет – якщо заявник висловить таке бажання.

Список документів необхідних для віз з метою участі в ВДМ:

1) Формуляр візової анкети заповнений латинськими літерами (польською, англійською мовами, українською – транслітерація) і підписаної у пунктах 37 і 38. У випадку неповнолітніх анкету підписує один з батьків або опікун за законом. У випадку неповнолітнього записаного в паспорт одного з батьків або опікуна за законом подається окрема візова анкета і він отримує окрему візу в паспорт одного з батьків або опікуна за законом.

2) Проїзний документ, копія першої сторінки закордонного паспорта та копії сторінок з візами держав Шенген, отриманими на протязі останніх трьох років. Особа, яка звертається по візу повинна долучити дійсний проїзний документ, який відповідає наступним критеріям:
– повинен бути дійсним щонайменше 3 місяці від дати планованого виїзду з території держави-члена або у випадку кількох візитів, по планованій даті останнього виїзду з території держави-члена.
-містить щонайменше дві чисті сторінки (призначені на візи). – був виданий протягом останніх десяти років. У випадку наявності другого дійсного закордонного паспорта слід його додати до візової анкети.

3)Кольорова фотографія 3,5 x 4,5 cм приклеєна на анкету, чітка, чиста та контрастна, видрукувана на папері високої якості на білому фоні. Фото не старше 6 місяців та таке, що дає можливість ідентифікувати заявника, зроблене в анфас (прямо), яке виразно представляє очі та обличчя з двох сторін від верхньої частини голови до верхньої частини плеч, в такий спосіб, щоб обличчя займало 70-80% фотографії. Фото повинно представляти особу без головного убору, яка дивиться прямо, із замкнутими вустами, обличчя не може бути закрите волоссям. У випадку осіб, які носять окуляри, фотографія повинна відповідати наступним вимогам: не затемнені лінзи, оправа не може закривати жодної частини ока, не можуть бути присутні будь-які світлові ефекти. У випадку якщо у проїзному документі фотографія в окулярах, до анкети треба додати фотографію в окулярах. Докладні вимоги щодо фотографій визначені в статті 10 Візового Кодексу Шенген.

4) Внутрішній паспорт (оригінал і ксерокопія). Відповідно до статей 16 і 18 постанови Верховної Ради України про паспорти (Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон: htt//zakon1.rada.gov.ua/laws/show/2503-12) протягом 1 місяця від моменту переміни прізвища, особа повинна подати заяву про обмін паспорта. У випадку паспортів нового типу додатково оригінал та копія офіційної довідки про реєстрацію. У випадку громадян інших держав ніж Україна – посвідка про постійне або тимчасове проживання.

5) Особи до 18 років, які подорожують самостійно або в супроводі одного з  батьків: –  письмова   згода батьків/ другого з батьків. Згода повинна бути нотаріально завірена – подати оригінал. Якщо є тільки один опікун, це треба підтвердити документально, подати свідоцтво про народження подати судове рішення про встановлення виключної батьківської влади або свідоцтва про смерть другого з батьків, – згода не вимагається по відношенні того з батьків, в паспорт якого вписана дитина, – оригінал або ксерокопія закордонного або внутрішнього паспорта батьків, – свідоцтво про народження – оригінал і ксерокопія.

6) Документи, що підтверджують рід занять і наявність фінансових засобів, а також підтвердження існування фінансових зв’язків з Україною (один з них).
а) наймані працівники: – довідка з місця роботи з зазначенням посади, стажу роботи та терміну відпустки. ( в довідці повинні бути вказані: ім’я, прізвище і посада особи, яка її підписала, контактні дані і інформація про реєстрацію підприємства), – заробітна плату за останні 6 місяців.
б) приватні підприємці: -ліцензія/реєстрація підприємства місцевими органами влади або – остання податкова декларація
в) особи, які не працюють – письмова, підписана декларація, яка відображує фінансову ситуацію подорожуючої особи
г) пенсіонери – документ, який підтверджує одержання пенсії.
д) Учні і студенти – учнівський/студентський квиток або довідка зі школи/вищого навчального закладу
е) або в інших випадках: -документ, який підтверджує право власності (землі, дому, автомобіля або в окремих випадках іншого майна) або – остання податкова декларація (у випадку осіб, які подорожують вперше)
7) оригінал і копія документу, котрий підтверджує участь у ВДМ:
a) учасники головної частини ВДМ (26-31 VII 2016 р.):
‘Confirmation of Participation in World Youth Day Krakow 2016 for participants applying for visas’
b) волонтери, котрі допомагають в організації ВДМ
‘Confirmation of Participation in World Youth Day Krakow 2016 for volunteers applying for visas’
c) учасники зустрічей в парафіях, що відбудуться перед ВДМ
‘Confirmation of participation and provision of benefits at the days in the dioceses preceding World Youth Day in Krakow 2016’

ПРИМІТКА: вищезгадані документи підтверджують мету поїздки, а також забезпечення проживанням, харчуванням і медичне страхування тільки на вказаний в них період. Осіб, які подорожуватимуть до Кракова приватно у період ВДМ без вищевказаних документів, просимо подавати візові анкети на загальних засадах.

Top