Ви знаходитесь тут
Головна > Події > Дикий Travel. Відкриємо світ диких подорожей разом!

Дикий Travel. Відкриємо світ диких подорожей разом!

26-27 березня в «Izone» вдруге відбудеться подія, присвячена справжнім подорожам – Дикий Travel. Part 2! Чимало мандрівників живе в нашій країні, тому чекайте на нові історії від 30 спікерів про travel в себе, життя в Природі, дикі мандри, extreme-подорожі та паломництво.

На вас чекають майстер-класи по виживанню в природних умовах, шаманські виступи музикантів, travel-книгарня,  справжня чайна, travel-маркет. Також запрошуємо вас приєднатись до буккроссингу: приносьте на події книгу, яка мала на вас потужний вплив, підпишіть і залишіть в Travel-книгарні, щоб хтось інший міг надихнутись нею.

Чи справді подорож – потужна життєва наука? Чому мандри так лоскочуть? Про ентузіазм і захват, про страх змін, про відкриття і втрати розкажуть ті, хто лікував свою душу в дорозі.

Два дні ми присвятимо цілковитому зануренню в світ істинних подорожей, коли кожен день як щастя просто жити, нові країни як можливість позбавитись власних кордонів, а дорога як шлях до себе справжнього.

Подія відбудеться в просторі «Izone», недалеко від метро «Тараса Шевченка» за адресою: вул. Набережно-Лугова, 8а. Вхід – 60 грн/день або 100 грн/2 дні. Для дітей до 12 років – вхід безкоштовний.

Більше про подію можна дізнатись ТУТ.

Квитки можна буде придбати як при вході, так і вже зараз на concert.ua.

Top