Ви знаходитесь тут
Головна > Ексклюзив > Англійська мова – шлях у сучасне майбутнє

Англійська мова – шлях у сучасне майбутнє

Мабуть, не є секретом, що англійська мова є однією з найуживаніших мов світу. В багатьох країнах це – перша або ж друга офіційна мова. Попит на неї був укладений історично, саме в другій половині ХІХ, коли Британська імперія була найбільшою в історії людства колоніальною імперією.

Країна «над якою ніколи не заходить сонце», бо наявність великої кількості територій сприяло тому, що в той момент коли в одних колоніях сонце вже сідало, в інших – з’являлося на горизонті. На даний час англійська мова – це квиток у ліпше життя, розширення кордонів та можливостей . Знання іноземних мов, зокрема англійської, вже не є чимось не незвичним, в багатьох професіях це є, навіть, обов’язковим пунктом для отримання чудової роботи та гарної зарплатні.

Так ,наприклад одна з провідних ІТ-компаній SoftServe, наголошує, що серед основних критеріїв відбору потенційних працівників є знання англійської мови на рівні «Intermediate». Для прийому на роботу існує навіть спеціальний відбір ,який проводиться в 3 етапи: тести та співбесіда на англійській мові, а також перевірка технічних знань претендента.
Наявність у школах викладання іноземних мов ,здебільшого не дає школярам достатніх знань, саме тому батьки змушені наймати репетиторів або ж оплачувати курси, таке задоволення звичайно не з дешевих.

Проте володіння англійською мовою дає багато можливостей не лише для отримання кар’єрного успіху, але й для зручностей у подорожуванні до іноземних країн, де у вас не виникне проблема «мовного кордону».

Наявність інтелектуальних здібностей та знання іноземних мов є не лише розвитком людей, а самовдосконаленням усієї нації ,що сприяє піднесенню країни та гордості за батьківщину.

«Знання англійської мови є доступом громадянам до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які забезпечують інтеграцію України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору», – було зазначено в Указі Петра Порошенка «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Завдяки цьому указу було створені безкоштовні курси та Інтернет -видання з метою поліпшення знань з англійської мови.

Залишається сподіватися, що 2016 рік – стане не останнім роком розвитку іноземної мови в Україні, а лише початком її розквіту.

Katia
katia@molodi.info

Top