Ви знаходитесь тут
Головна > Ексклюзив > “Зелений будинок”: чи далека реальність?

“Зелений будинок”: чи далека реальність?

У скільки вам обходиться утримання вашого житла? Скільки часу займає перегляд платіжок та вирішення всіх проблем які виникають?

А як вам проект ”зеленій будинок” та що ми взагалі про нього знаємо? Це тип будинку, що вважається екологічно чистим, стійким, енергетично незалежним від держави тому, що використовує енергію від природних носіїв та насамперед, він є доступний кожному.

Проект зелених будинків залишається спірним. Деякі критики висловлюють думку, що вони за своєю природою є більш дорогими, ніж традиційні.

На думку багатьох вчених світу шлях природнього газу та нафти хибний в енергетиці. Тих ресурсів, що нас оточують, вистачає для забезпечення життєдіяльності. Досліди Тесла, газ Брауна (розпад води на кисень та водень) доводять невичерпність навколишніх ресурсів, які ми можемо використовувати в своїх цілях щоденно.

Отже, “зелений будинок” в Україні, мрія чи реальність?

В уяві виникає картина хатини в полі чи лісі, без дротів та труб, освітлений та теплий, без боргів державі та турбот. Нажаль, але це лише утопічна реальність до якої легко доторкнутись але неможливо втримати в руках, а точніше, зберегти та донести в маси.

Утопічна тільки тому, що зламавши стереотипи мислення не зламати усталеної системи. Ключем до розв’язку цієї проблеми є молодь. Рушійна сила, яка готова присвятити своє життя науці, вдосконаленню старого та створенню нового. Гаряча, розумна, пробивна. Сила, що здатна творити заради майбутнього.

І так звівши все до рівня літературного твору напросився висновок “зелений будинок“ найближча реальність. Тож скільки залишилось? Зламати стереотипи, систему та збудувати мрію мільйонів.

Yana
yana@molodi.info
Top