Ви знаходитесь тут
Головна > Ексклюзив > Як втілити дитячу мрію і побудувати кар’єру моделі?

Як втілити дитячу мрію і побудувати кар’єру моделі?

Мені пощастило познайомитися з дивовижною дівчиною з Києва, яка працює в модельному бізнесі. Розмовляючи з нею досить довго, у мене виникла ідея написати статтю, щоб допомогти тим, хто мріє про кар’єру моделі.

У зв’язку з швидким розвитком модельного бізнесу безліч модельних агентств розпочинають свою роботу. Головне їх завдання – це надати потрібні заняття (основи дефіле, фотоклас, основи візажу), сертифікат та портфоліо.

– Для того щоб підібрати агентство найкраще в інтернеті подивитися рейтинг, коментарі та список занять, в кожному агентстві свої родзинки. Для початку вибрати агентство і піти в модельну школу при ньому, обов’язково отримаєш сертифікат, потрібні знання і портфоліо, – ділиться враженням юна модель.

Здавалося б, нічого складного: спочатку вчишся, потім позуєш, якщо не враховувати конкуренцію.

У цій справі якщо хочеш чогось досягти потрібно бути кращим і вірити в свої можливості.

Найбільше мені було цікаво, які відчуття виникають перед кастингом.

– Це інтрига. Думки про те, який же образ цього разу доведеться приміряти мені?! Щоразу відчуваю себе королевою, богинею, фатальною жінкою, – підсумовує наша героїня.

Одна з успішних молодих моделей Маша Скокова поділилася секретами свого успіху для Vogue: “Я точно не знаю, що стало доленосним в моїй кар’єрі . Думаю, що велику роль зіграла підтримка від рідних і агентств, без них я б НЕ виявилася там, де опинилася, і не показала б себе”.

Ваш успіх в модельній сфері залежить від вашого сильного бажання. Так, мовляв, не мало важливо любити мистецтво і вірити в удачу.

Nastya
nastya@molodi.info

Top