Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Всесвітній конгрес AIESEC завітає до Польщі

Всесвітній конгрес AIESEC завітає до Польщі

AIESEC це найбільша міжнародна студентська організація, яка існує з 1948 року, діє при понад 2400 університетах у 126 країнах світу. Від початку свого існування вона щороку проводить Всесвітній конгрес AIESEC, на якому визначає подальший напрямок розвитку організації задля якомога ефективнішої реалізації своєї місії, яка є незмінною від 1949 року: „Мир та найповніше розкриття людського потенціалу”. Конгрес відбувається щороку в іншій державі. У Польщі він проходив двічі – у 1996 та 2006 рр.

У 2016 році Всесвітній конгрес завітає до Польщі вже втретє. AIESEC Польща клопотала про його проведення з осені 2014. Проведення цього заходу випало Польщі у зв’язку з рішенням, яке на загальних зборах ухвалили представники AIESEC International спільно з державними комітетами AIESEC. На позитивну оцінку кандидатури Польщі вплинули зокрема такі фактори: високий рівень підготовки конференції EuroXpro у 2014 році, дуже високі результати роботи AIESEC Польща в сфері міжнародного обміну молоді, а також позитивні відгуки з попередніх випусків Конгресу, що проходили у Польщі.

Вкотре подаючи заявку на проведення Конгресу у Польщі організатори прагнуть у такий спосіб створити польській молоді нагоду для виступу перед колегами з цілого світу, щоби з одного боку показати останнім польську спадщину та потенціал нашої країни, а з іншого – зібрати разом представників різних поколінь, середовищ і культур та надихнути їх до спільних дій. Ефектом Конгресу має стати посилення співробітництва між державним, приватним та неприбутковим секторами, а також спонукальні дії в розробці інноваційний рішень у сфері його провідних тем: підприємництво, сталий розвиток та різноманіття. Метою організації Конгресу в Польщі є зміцнення у співвітчизників почуття гордості з приналежності до польського народу та показання їхньої відкритості до різноманіття світу. Водночас організатори розраховують на те, що проведення Конгресу спричинить зміцнення в очах іноземців іміджу Польщі як держави інновацій та виняткової культурної спадщини.

Всесвітній конгрес AIESEC відбудеться у Польщі в період з 14 до 23 серпня 2016 року. Його учасниками стануть понад 1000 молодих людей із 126 країн світу. Будучи місцем зустрічі представників молоді, лідерів впливу на формування громадської думки, підприємців та піонерів глобального бізнесу Конгрес стане водночас платформою діалогу, яка створить можливість ведення дискусії та вироблення нових рішень у питаннях, яких торкнуться молоді люди в рамках провідних тем Конгресу.

Під час проведення Всесвітнього конгресу AIESEC відбудуться супроводжуючі події. Церемонія відкриття стане піднесеним початком Конгресу, „Глобальне село” дозволить протягом одного вечора здійснити культурну подорож навколо світу, „Польський вечір” ще більше заохотить до пізнання доробку та багатої культури нашої країни, Форум „Global YouthSpeak” стане нагодою для участі в циклі бізнес-конференцій, а „Церемонія нагородження” визначить найефективніші в сфері міжнародного обміну державні комітети AIESEC.

Всіх, хто прагне дізнатися більше про Всесвітній конгрес запрошуємо відвідати інтернет-сторінку http://internationalcongress.aiesec.org/. Учасників Конгресу запрошуємо до контакту з Заступником голови оргкомітету Всесвітнього конгресу AIESEC з питань делегатів Корнелією Ґрабовською (ел. адр.: kornelia.grabowska@aiesec.net). Підприємців зацікавлених у партнерській співпраці при організації Конгресу запрошуємо контактувати з Заступником голови оргкомітету Всесвітнього конгресу AIESEC з питань розвитку бізнесу Адріаном Дикти (ел. адр.: adrian.dykty@aiesec.net).

Top