Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > В Києві можлива чергова будівельна афера – нардеп

В Києві можлива чергова будівельна афера – нардеп

На ринку нерухомості в Києві назріває масштабна афера з компанією “Укрбуд”, в результаті якої без житла можуть залишитися тисячі людей.

Про це заявила народний депутат Наталія Новак, повідомляють “Комментарії” із посиланням на Факти.ICTV.

За словами Новак, будівельна корпорація “Укрбуд” працює за принципом “піраміди” і опинилася на межі зупинки. У той же час, демпінгуючи на ринку і втягуючись в авантюрні проекти, забудовник залучає велику кількість інвесторів житла, що будується.

“ЖК Либідь по вул. Боженка вже мав бути зданий. Однак, будинок все ще не добудований, а його введення в експлуатацію відкладається мінімум на рік… Як пояснюють інвестори, в офісі компанії їм пояснили, що зараз відбуваються тимчасові перебої з фінансуванням”, – повідомляють “Факти.ICTV”.

Причини нинішніх проблем “Укрбуд” експерти бачать в численних скандалах, пов’язаних з незаконними будівництвами, в яких загрузла корпорація і її президент Максим Микитась.

Серед найбільш відомих – будівництво будинків по проспекту Науки на діючому атомному реакторі або в парку Перемоги за рішенням суду з окупованого Криму, або продаж квартир, призначених для учасників АТО.

Також відзначається, що однією з причин краху піраміди “Укрбуд” став скандальний ЖК “Сонячна Рів’єра” на Микільській Слобідці.

ЖК “Сонячна Рів’єра” “Укрбуд” веде в межах водозахисної лінії Дніпра. Це викликало протести серед місцевих жителів і екологічних активістів. Будівництво неодноразово зупиняли, однак забудовник відновлював її знову.

Джерело: espreso.tv

Top