Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > В Інтернеті запустили флешмоб на підтримку прогресивного законопроекту

В Інтернеті запустили флешмоб на підтримку прогресивного законопроекту

Законопроект №4496 суттєво спрощує експорт послуг з України. Найбільшу користь від нього мають отримати українські фрілансери та загалом ІТ-галузь– повідомив заступник міністра економіки Максим Нефьодов, передає Watcher.

«Підтримай український фріланс: законопроект #4496, в якій наша команда приймає участь, і де потрібна ваша допомога! Please share!» – написав на своїй сторінці у Facebook Нефьодов.

В разі прийняття закону IT-галузь, фрілансери та усі ті, хто постачає послуги закордон (і цим приносить валютну виручку в Україну), чекають наступні нововведення:
– можливість укладати електронні, а не паперові договори
– визнання інвойсу і відмова від актів виконаних робіт
– лібералізація валютного регулювання при експорті послуг
– не вимагається переклад документів з англійської мови

В інтернеті запущено флешмоб на підтримку «закону для українських фрілансерів» #4496

У Facebook вчора було запущено окрему сторінку Підтримай український фріланс: законопроект #4496.

На сторінці всіх небайдужих закликають до лобіювання громадськості (crowd lobbying), що має допомогти пришвидшити прийняття закону.

«Наша мета: за допомогою фейсбук-спільноти привернути увагу Парламенту та допомогти прийняти законопроект #4496» – пишуть активісти.

Законопроект вже понад чотири тижні перебуває без прогресу на розгляді Верховної Ради. Ініціатори пояснюють свою активність тим, що «кожен день затягування – це не лише додаткові витрати та непотрібна бюрократія, але і втрачена можливість для України бути серед лідерів постачання послуг у світі».

На їх сторінці у Facebook планується організувати дискусію, проводити заходи на підтримку законопроекту, слідкувати за його статусом, ділитися думками.

З законопроектом можна ознайомитись тут.

Top