Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > З Києва до Одеси можна долетіти дешевше ніж доїхати на авто

З Києва до Одеси можна долетіти дешевше ніж доїхати на авто

Сьогодні в аеропорту Одеси здійснив посадку перший літак внутрішнього рейсу Київ – Одеса – Київ, квитки на який обіцяють продавати по 499 грн. При чому, кияни зможуть суттєво зекономити ще і на таксі, оскільки рейси відправлятимуться з аеропорту Жуляни (IEV).

Чартерна авіакомпанія Bravo Airways виходить на лінію Київ (Жуляни) – Одеса. Перші рейси вже з 15 липня, політ в одну сторону – від 499 гривень.

Отже, авіакомпанія Bravo Airways з 15 липня буде літати між Жулянами і Одесою. Щоденні рейси будуть виконуватися з 15 липня літаком Boeing 737.

“Це є початок здорової конкуренції на ринку внутрішніх перевезень. Не розумію, чому внутрішні рейси є найдорожчими серед всієї Європи”, – заявив перший заступник керівника комітету Верховної ради України по питанням транспорту Ігор Васюник.

З'явився новий рейс "Київ - Одеса - Київ" з квитками по 499 грн - фото 1

Також відкриття такого маршруту з квитками за таку ціну прокоментував і губернатор Одеської області Міхеіл Саакашвілі.

“Дуже гарна новина: відкрилися нові рейси Київ-Одеса і квитки коштують 499 гривень (якщо купувати за місяць) і 1200 (в останній момент, наприкінці тижня). Варто було битися, кричати, скандалити і знімати директора Державіаслужби. Монополія зруйнована, менше ціна – більше відпочиваючих, більше доходу для Одеси і задоволення для всіх. Що і потрібно було довести”, – зазначив Саакашвілі.

Використовувались матеріали  Depo.Одеса

Фото: Василь Коба.

Top