Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Кличко не знав про теледебати з Березою

Кличко не знав про теледебати з Березою

Кандидат у мери Києва Борислав Береза на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав, що його опонент Віталій Кличко нічого не знає про дебати в прямому ефірі на Першому національному 11 листопада.

“Щойно в ефірі радіо “Вести” Віталій Кличко заявив, що нічого про дебати 11 листопада він не знає. Ок, припустимо від нього цю інформацію приховували і не повідомляли про підготовлюваний ефірі. Тепер знає? Сподіваюся, що він не забуде і прийде в студію Першого національного 11.11.15 о 19-30, де ми з ним будемо дискутувати по наших програмах, інструментаріях, командах і досягненнях. У порівнянні багато що стане доступним і зрозумілим. Ось і скористаємося дебатами для того, щоб порівнявши наші плани дій, донести їх переваги до виборців. А кияни виберуть кращий на їх погляд”,- пише Береза .

Нагадаємо, що вчора Борислав Береза підтвердив свою участь у дебатах: “Тільки що поговорив з Зурабом Аласанія. Підтвердив йому свою згоду участі в дебатах. 11 листопада о 19-30 я прийду на ефір Першого національного, щоб взяти участь у дебатах з Віталієм Володимировичем Кличком. Чекаю Віталія Володимировича, щоб почути його звіт про досягнення на посту мера і дізнатися чи є у нього подальший план дій. Так само готовий розповісти про “План Берези”, його етапах і таймінгу”.

Також Береза додав, що ці дебати можуть стати однією з найбільш рейтингових програм українського телебачення.

bereza-debaty

Фото: укроп.org

Top