Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Коко Шанель: 10 великих жінок, які підкорили світ

Коко Шанель: 10 великих жінок, які підкорили світ

Ми підготували серію статей, що присвячені великим жінкам минулого, які зробили великий внесок у розвиток світу кіно, моди і мистецтва.

Якщо ви народилися без крил, не перешкоджайте їм вирости.

Все в наших руках, тому їх не можна опускати

Коко Шанель (справжнє ім’я Габріель Боньор Шанель)

Мало хто знає, що жінка яка зробила колосальний вплив на моду 20-х років, народилася в притулку для бідних.

Мами Габріель не стало, коли їй було всього одинадцять років. А через тиждень після смерті жінки дівчинку залишив і батько. Дві сестри залишилися жити в монастирському сирітському будинку. Після цього Коко так і не побачила свого батька.

Маленька Коко незважаючи на всі труднощі берегла великі мрії у своєму серці.

Коли Коко Шанель відкрила власний бізнес, вона отримала можливість давати волю своїм смаком і здібностям, жінка стала підприємцем на все життя. Створювала капелюшки для успішних дам. Її нічого не могло зупинити, ні відсутність досвіду, ні навіть Перша світова війна. Вона працювала і як підприємець, і як дизайнер, втілюючи в життя всі свої ідеї по створенню елегантності.

Саме Коко Шанель ввела в моду чорний колір, штани для жінок, маленьке чорне плаття, мінімалізм у світі моди та знамениті парфуми “Chanel №5”.

Своїм прикладом Габріель (Коко) довела всьому світу, що головне всім серцем вірити в саму себе, в своє майбутнє, прагнути до своєї мрії, щодня працювати і не озиратися назад.

Nastya
nastya@molodi.info

Минулого разу ми писали про Одрі Хепберн.

Top