Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Королевська зараз у приймальні, а Вілкул – закордоном

Королевська зараз у приймальні, а Вілкул – закордоном

Народний депутат України Наталія Королевська перебуває у Києві у своїй депутатській приймальні та нічого про повістку не знає.

Про це вона повідомила у коментарі “Українській правді“.

“Я зараз перебуваю у Києві у своїй депутатській приймальні. Про повістку нічого не знаю. Я готова до співробітництва”, – сказала Королевська. Вона уточнила, що двічі отримувала повістки на допит, зокрема у справі проти неї щодо фінансування бойовиків на Донбасі, і двічі з’являлася до слідчого. Востаннє, як зазначила Королевська, це було взимку цього року.

“Я ходила на допити до слідчого, і жодних питань більше не виникало”, – зазначила вона.

У вівторок вона має намір прийти на засідання Верховної Ради.

В той же час, нардепа Олександра Вілкула, якому на погоджувальну раду сьогодні також принесли повістку з викликом на допит, немає в Україні.

Такий висновок можна зробити з його коментаря телеканалу Україна, який він дав напередодні, розповідаючи про свої плани на понеділок 2 листопада.

“Завтра (2 листопада) я зустрічаюся з екс-президентом Польщі Олександром Кваснєвським у Варшаві, і ми будемо обговорювати питання місцевого самоврядування і питання залучення інвестицій у Дніпропетровськ”, – говорив він у недільному ефірі.

Як відомо, у понеділок слідчі ГПУ і МВС на погоджувальній раді парламенту хотіли вручити повістку депутату від “Опозиційного блоку” Вадиму Новінському. Як повідомив нардеп Юрій Луценко, повістки принесли також Наталії Королевській та Олександру Вілкулу.

У січні повідомлялося, що ГПУ відкрила проти Королевської справу за фінансування бойовиків на Донбасі.

Top