Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > НАБУ почало перевіряти факти озвучені Абромавичусом

НАБУ почало перевіряти факти озвучені Абромавичусом

Національне антикорупнційне бюро України

3 лютого 2016 року детективи Національного антикорупційного бюро України розпочали перевірку фактів, озвучених Міністром економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом щодо можливого втручання в роботу МЕРТ з боку першого заступника лідера фракції БПП Ігоря Кононенка та деяких інших народних депутатів.

За повідомленням офіційного веб-сайту установи, відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією правопорушення за статтею 364 (ч.2) Кримінального кодексу України «Зловживання владою або службовим становищем».

Крім того, пана Абрамовичуса буде найближчим часом запрошено до НАБУ для допиту як свідка щодо фактів, про які він повідомив під час прес-конференції 3 лютого 2016 р.

“НАБУ ретельно перевірить наявні факти, і здійснюватиме усі необхідні слідчі дії з метою якнайшвидшого встановлення істини”, – говориться в повідомленні НАБУ.

Як відомо, сьогодні міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що йде у відставку через тиск корупціонерів, пізніше на підтримку міністра зробили заяву посли провідних країн світу.

Top