Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Незабаром відбудеться круглий стіл щодо ЗП3474

Незабаром відбудеться круглий стіл щодо ЗП3474

3 березня 2016 року в будівлі Міністерства освіти і науки України відбулось чергове засідання правління Громадської ради. Основним питанням зібрання було розгляд законопроекту №3474 щодо діяльності студентських профспілок. Крім того, на ньому обговорювали інші актуальні питання сфери освіти і науки, повідомляє ГО “Сучасний Світ Молоді”.

Зокрема, серед запрошених на засідання експертів був голова студентської ради НТУУ «КПІ» Дмитро Афанасьєв. Він пояснив, які переваги та недоліки має чинна редакція законодавчої ініціативи №3474. Під час обговорення доцільності змін до ЗУ «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» члени правління ГР при МОН висловлювали різні думки. Проте, жоден з учасників дискусії не виступив проти ідеї законопроекту, в той же час, всі погодились, що це питання потребує більш широкого обговорення та знаходження компромісу поміж представниками різних сторін. У підсумку, правління вирішило провести широке громадське обговорення не тільки доцільності законопроекту №3474, але й діяльності органів студентського самоврядування та студентських профспілкових організацій.

Також, на засіданні розглядали питання створення робочих органів при МОН та залучення до їх діяльності представників громадянського суспільства. Було вирішено направили звернення до міністерства стосовно пояснення принципу за яким формується персональний склад таких органів та яким чином визначаються конкретні інститути громадянського суспільства, представники яких залучаються до роботи цих органів.

Крім того, правління Громадської ради розглядало питання підтримки різних проектів та ініціатив, що ініційовані представниками третього сектору.

Наступне засідання правління Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України відбудеться 28.03.2016, а засідання Громадської ради – 04.04.2016.

Top