Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Онлайн тест, що допомагає визначитись з професією

Онлайн тест, що допомагає визначитись з професією

Близько п’яти місяців працює онлайн тест, що сприяє зацікавленому користувачу визначитись з подальшою професією. До слова, він абсолютно безкоштовний та допомагає кожному виявити власні нахили і здібності до різних видів діяльності.

Мета тесту – допомогти краще зрозуміти себе та зробити більш поінформоване рішення у виборі напряму освіти та майбутньої професійної діяльності. Тест розраховано на старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів. Кожен з них може пройти повне тестування онлайн і в результаті отримає індивідуальний комплексний звіт. Тестування складається з п’яти частин та займає 1,5-2 години.

Організатори рекомендують пройти тестування без перерв та відповідати на питання максимально чесно й щиро. Варто пам’ятати: тестування – це лише інструмент, що має на меті допомогти краще розібратись у собі, тому його результат варто сприймати лише як рекомендацію, адже рішення про вибір напряму навчання та щодо майбутньої кар’єри є комплексним і зробити його, цілком покладаючись на результати тесту, неможливо.

Перейти на сайт тестування можна за посиланням.

 

Top