Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Повітряні ворота столиці та України отримають імена Сікорського та Малевича

Повітряні ворота столиці та України отримають імена Сікорського та Малевича

Аеропорт «Київ» планують назвати на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського, а «Бориспіль» – на честь художника Казимира Малевича. Про це під час круглого столу «Казимир Малевич: український вимір і глобальний погляд» розповів заступник голови КМДА Олексій Резніков, повідомляє прес-служба КМДА. 

Олексій Резніков наголосив, що саме на доручення Київського міського голови Віталія Кличка питання щодо перейменування аеропорту «Київ» на честь Ігоря Сікорського було включено до порядку денного засідання Комісії з питань найменувань 6 червня, на якому підтримано і прийнято рішення щодо проведення громадського обговорення.

«6 червня пройшло чергове засідання Комісії з питань перейменувань, я є співголовою цієї Комісії. До порядку денного були включені питання щодо перейменування аеропорту «Жуляни» («Київ») на честь авіаконструктора Ігоря Сікорського», – повідомив Олексій Резніков.

Що стосується аеропорту «Бориспіль», то найменування його іменем художника-авангардиста Казимира Малевича знайшло також підтримку у суспільстві.

Олексій Резніков зазначив, що колектив міжнародного аеропорту «Київ» підтримав ініціативу щодо перейменування. Він повідомив, що це питання винесене на громадське обговорення, яке триватиме 2 місяці, після чого буде повторне рішення Комісії з найменувань (із урахуванням результатів цих обговорень). Після проходження процедури обговорення відповідне подання буде внесене до Київради.

Заступник голови КМДА зазначив, що присвоєння аеропорту «Бориспіль» ім’я Казимира Малевича – це маленький крок на великому шляху розвитку міжнародного туризму.

Top