Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Російський старлей-“танкіст” хабарі витрачав на онлайн-гру

Російський старлей-“танкіст” хабарі витрачав на онлайн-гру

Суд Пермського гарнізону визнав винним у шахрайстві 25-річного старшого лейтенанта. Як уточнила «Російська газета», начальник їдальні Пермського гарнізону вимагав гроші у студентів місцевого військового вузу.

Начальник їдальні місцевого гарнізону – 25-річний старший лейтенант – захоплювався грою в віртуальні танкові бої. Для впевнених перемог над цифровим ворогом йому не вистачало потужної техніки, повідомляє hi-tech.mail.ru.

Старший лейтенант мріяв про танк, для гри на броньованій техніці вермахту. Але на покупку віртуальної техніки потрібні були реальні гроші.

Офіцер вирішив витягти кошти з кишень студентів місцевого військового вузу. Перший студент-першокурсник провинився тим, що курив у недозволеному місці. За 2800 рублів старлей позбавив першокурсника від відрахування з вузу.

Грошей на цифровий танк все одно не вистачило. Але тут на очі старлею-«танкісту» попався ще один студент-першокурсник, який розмовляв по телефону в недозволений час. Тут начальник їдальні перейшов на погрози щодо відрахування і отримав ще 3000 рублів.

Віртуальний танк був куплений, але діяльністю старшого лейтенанта зацікавився військово-слідчий відділ по Пермському гарнізону.

Після перевірки щодо старшого лейтенанта порушили кримінальну справу за статтею 159 КК РФ (шахрайство).

Провину старлей визнав. Гроші студентам повернув. Його самого оштрафували на 50 тис. рублів, а кримінальне переслідування припинили через амністію. Крім того, начальник їдальні після процесу був відряджений для проходження подальшої служби на Північний Кавказ.

Top