Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Саакашвілі заявив, що готовий змінити Яценюка

Саакашвілі заявив, що готовий змінити Яценюка

Колишній президент Грузії, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі висловив готовність зайняти місце прем’єр-міністра України замість Арсенія Яценюка.

Про це Саакашвілі заявив в інтерв’ю брюссельському виданню Politico, повідомляє РБК-Україна.

“Я хотів би взяти участь у великих змінах і реформах, і в якій би якості я не міг це зробити – я готовий до цього”, – відповів Саакашвілі на запитання про ймовірність заняття ним посади прем’єр-міністра України.

При цьому Саакашвілі підкреслив, що посада глави уряду не є тією, яку він “прагне” зайняти. Також він додав, що не вступатиме ні в які політичні партії, поки вони пов’язані з олігархами.

“Це не та робота, про яку я мрію. Я відмовився бути в партійному списку, я не хочу мати нічого спільного з олігархами. Я хочу бути прапороносцем реформ”, – сказав він.

Пізніше Саакашвілі на своїй сторінці в Facebook у черговий раз підкреслив, що у нього немає бажання зайняти цю посаду, і, більше того, ніхто йому не пропонував стати прем’єром.

“Просто щоб уникнути будь-яких спекуляцій – я ніколи не говорив цьому або будь-якому іншого журналісту, що я хочу зайняти пост прем’єр-міністра України. У мене немає ні пропозицій, ні бажання обіймати цю посаду”, – прокоментував Саакашвілі своє інтерв’ю.

Нагадаємо, Міхеїл Саакашвілі відповів Яценюку щодо ефективності результатів його роботи в якості президента Грузії, що були озвучені прем’єром України під час інтерв’ю одному іноземному виданню.

Top