Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Чи не мрія кожного здобути вищу освіту за кордоном?

Чи не мрія кожного здобути вищу освіту за кордоном?

На сьогодні це питання є дуже актуальним для молоді. 50,4% українців у віці від 18 до 29 років висловлюють бажання емігрувати з країни, повідомляє “Дзеркало тижня”.

Прагнучи у майбутньому фінансового забезпечення, молодь емігрує до розвинених країн. Бажання кращих умов провокує українців на пошук роботи за межами власної держави, більшість підлітків їдуть навчатись саме за кордон, не бачачи перспективи самореалізації на батьківщині. З кожного наступного року ця проблема постає все більш гостріше. Також фінансово-економічні потрясіння останніх кількох років змушують людей виїжджати за межі своєї країни.

Важливим аспектом є тенденції сьогодення. Керуючись думками про те, що ж зараз може бути не тільки корисною, але й фінансово збагаченою справою, люди емігрують до більш прибуткових та розвинених країн. Прагнення задовольнити фінансові потреби та зростати по кар’єрній сходинці змушують людей, забувати про те, що наш громадянський обов’язок – це бути вірними своїй країні. Беручи приклад з дітей олігархів та політиків, ми помалу втрачаємо свій патріотизм.

Згідно з результатами дослідження, 54,6% української молоді не пишається тим, що живе в Україні.

Маса звикла йти за думками інших людей, і цим самим ми втрачаємо себе та патріотизм до своєї країни. У наш час керують світом не люди, а потреба в грошах. Але втікаючи від проблем, ми нищимо цінність нашої нації, замість того, щоб відроджувати та піднімати економіку країни. Тільки за допомогою молоді, побудується нова процвітаюча держава.

Yulia
yulia@molodi.info
Top