Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Веб-сайти, що полегшують взаємодію в питаннях ЖКГ столиці

Веб-сайти, що полегшують взаємодію в питаннях ЖКГ столиці

У тестовому режимі розпочали роботу модернізований сайт комунального підприємства «Головний інформаційно-обчислювальний центр» та сайт комунального концерну «Центр комунального сервісу». Обидва ресурси мають на меті надання киянам вичерпної та зрозумілої інформації про надання комунальних послуг, а також запровадити онлайн-консультації. Про це повідомляє заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Ми наразі активно працюємо над удосконаленням роботи обох сайтів, але вже зараз вони доступні в тестовому режимі. Звісно, ми прийматимемо слушні пропозиції користувачів щодо наповнення та навігації сайту. Адже головна мета цих ресурсів – отримання мешканцями столиці якісної та повноцінної інформації про комунальні послуги та платежі, переглянути нарахування у поточному місяці та історію сплат. На оновленому сайті КП ГІОЦ є опція «Особистий кабінет», який дає можливість отримати дані щодо будинку та власних платежів за житлово-комунальні послуги, – зазначив Петро Пантелеєв. – Крім того, вже незабаром з’явиться опція «Запитання фахівцю», де кожен користувач зможе поставити своє питання фахівцю Центру комунального сервісу та отримати відповідь в електронному вигляді».

Посилання на сайти КП ГІОЦ та Центр комунального сервісу.

Звертаємо увагу, що обидва сайти працюють у тестовому режимі (на сайті Центру комунального сервісу ще не розпочала роботу рубрика «Веб-камери», на сайті КП ГІОЦ не працює «Особистий кабінет») до офіційної презентації, яка відбудеться у листопаді 2015 року.

Протягом цього часу мешканці столиці можуть взяти активну участь у тестуванні. Пропозиції та відгуки щодо роботи сайтів можна надіслати на електронні адреси відповідно: mistakes@gioc.kiev.ua та cks.kiev@gmail.com.

За матеріалами офіційного Інтернет-порталу КМДА

Top