Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > В суботу відзначали свято спорту в парках міста

В суботу відзначали свято спорту в парках міста

12 вересня 2015 року в Сирецькому парку відбулось святкування Дня фізичної культури та спорту, що зібрало чимало мешканців не лише мікрорайону, але й всього міста. Організатором заходу виступили ОСН «Сирець-1» та індор медіа агентство «Bolero», а підтримали чудову ініціативу чимало партнерів.

На відвідувачів свята спорту з еколого-виховною складовою чекало чимало сюрпризів – активності, розваги та конкурси. Серед «родзинок» заходу – за кожен зібраний на території парку мішок сміття активіст отримував подарунок від організаторів. Тож, у цікавому форматі було проведено прибирання території зеленої зони, а залучені до цього діти та дорослі назавжди запам’ятають, що смітити не варто і привчатимуть до цього інших.

Вздовж головної алеї були розміщені різноманітні активності: аквагрим, майстер-класи, слеклайн, дартс, авіамоделі та інші. По периметру парку курсував потяг Дитячої залізної дороги, а на футбольному полі проходила першість серед шкільних команд району.

Також популярністю серед розваг користувалась екологічна забава «Екостежка», що була представлена ГО “Сучасний Світ Молоді” спільно з Національним природним парком «Голосіївський». Ця екологічно-розважальна гра протягом 6 годин збирала дітей різного віку та дорослі групи вболівальників.

Також, цього дня в Дніпровському районі, в парку Перемоги відбувались схожі святкування з розважальною програмою. Кращих керівників та тренерів спортивних шкіл району було відзначено Подяками голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. Дитячо-юнацькі спортивні школи представили роботу відділень за різними видами спорту, перед глядачами свята виступили художні та творчі колективи навчальних закладів району.

svyato-sportu-dnipro

Top