Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Запрацював сайт із популяризації України за кордоном

Запрацював сайт із популяризації України за кордоном

В рамках розвитку публічної дипломатії МЗС України розпочинає міжнародну онлайн-кампанію #myukraineis (Моя Україна – це) з популяризації нашої країни за кордоном.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Ресурс www.myukraineis.org є результатом співробітництва Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та організації StratCom.UA. Сайт є платформою для інформування іноземців про сучасну Україну та її історію. #myukraineis є хештегом кампанії.

Сайт запускається як онлайн-версія презентованого 30 листопада в МЗС буклету “Україна: Свобода, Гідність, Креативність”. Але особливість сайту в тому, що з моменту запуску він перетворюється на платформу з контентом, який генерують самі користувачі. Кожен бажаючий українець або іноземець може пропонувати свої факти про Україну та відомих українців в режимі онлайн у розділі “Add your story”.

Найкращі запропоновані користувачами факти будуть розглядатися авторитетною експертною радою і додаватися до сайту. Отже, ініціатива кожного має значення для того, щоб цікаво розказати світові про Україну.

В основі проекту покладено ідею звільнення від існуючих кліше та стереотипів про Україну.

До кампанії #myukraineis залучені закордонні дипломатичні установи України, закордонні українці, зарубіжні партнери, а також всі небайдужі громадяни нашої держави та іноземці.

Top