Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Кабмін ліквідує довідку-рахунок при оформленні авто

Кабмін ліквідує довідку-рахунок при оформленні авто

З сьогоднішнього дня Україна відмовляється від довідки-рахунка – документа, необхідного при угодах із купівлі-продажу автомобіля для посвідчення особи продавця та покупця. Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

“Сьогодні, нарешті, склалися всі умови. Ліквідовано ДАІ, МРЕВ – створені Сервісні центри МВС, змінені процедури – підготовлені купа підзаконних нормативних змін. І ось сьогодні вніс Постанову до Кабінету Міністрів і був активно підтриманий: використання довідок-рахунків при оформленні автомобілів СКАСОВАНО!”, – написав Аваков.

Міністр відмітив, що тепер для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо лише:

  • Підписати договір купівлі-продажу (дарування) продавцем і покупцем особисто в будь-якому (!) Сервісному Центрі МВС України у присутності адміністратора Центру за пред’явленням документа, що посвідчує особу. Вартість послуги – тільки обов’язкові платежі, встановлені законом.
  • Нотаріально посвідчити договір купівлі-продажу та надати його в будь-який (!) Сервісний Центр України. Оплата обов’язкових платежів плюс послуги нотаріуса.
  • Для покупців нових автомобілів у салонах (у юр.особи) достатньо надати в Сервісний Центр договір, посвідчений печаткою продавця і свої документи. Оплата обов’язкових платежів, встановлених законом.

Top