Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Киянам без газових лічильників відключать газ з початку 2016 року

Киянам без газових лічильників відключать газ з початку 2016 року

У кожній київській квартирі зобов’язаний бути лічильник обліку газопостачання, про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«У кожній квартирі повинен бути газовий лічильник. Він показує реальне споживання газу. І, якщо ми використовували, наприклад, 2 куб. газу, то зобов’язані заплатити за них. Жодних претензій бути не повинно. Коли ми виїжджаємо за місто – в приватний сектор, то там є 100% облік газоспоживання. І це має стосуватися багатоквартирного житлового фонду», – говорить Пантелеєв.

Чиновник зазначив, що якщо раніше існувала проблема з установкою газових лічильників через їх габаритів, то зараз цієї проблеми немає.

«Була проблема з установкою лічильників через їх громіздкість – вони не вписувалися під інтер’єр, нікуди було поставити. Зараз ця проблема відпала – лічильники сучасні, невеликі – досить компактні. Ми повинні ставити їх в кожній квартирі », – пояснив Петро Пантелеєв.

Нагадаємо, днями в ПАТ «Київгаз» заявили, що, відповідно до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», до кінця 2015 року споживачі повинні встановити газові лічильники. Киянам без газових лічильників відключать газ.

У «Київгазі» обіцяють, що за решту місяців до кінця поточного року встигнуть встановити понад 15 тис. Таких лічильників. Їх установка буде проводитися безкоштовно.

За інформацією gorodkiev.com.ua

Top