Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Київ у топ-трійці антирейтингу серед міст світу

Київ у топ-трійці антирейтингу серед міст світу

Українська столиця увійшла до трійки лідерів рейтингу міст, в яких за останні 5 років найшвидше падали якість і безпека життя. 

Таке дослідження під назвою 2015 Global Liveability Ranking провело видання The Economist, повідомляє Телеканал новини “24”.

Згідно із ним, показники столиці України у громадській безпеці, рівні обслуговування населення, умов для ведення бізнесу та працевлаштування, облаштованості інфраструктури тощо із 2010 року впали майже на 30%.

Подібні “швидкості” демонстрували лише лівійська столиці Тріполі та сирійський Дамаск. Нагадаємо, ці країни вже декілька років страждають від збройних конфліктів різного рівня.

Найближчі “сусіди” Києва у рейтингу падіння — Туніс, Афіни, Москва та Санкт-Петербург втратили лише близько десяти пунктів в індексі “якості життя та безпеки”. До цього списку потрапили також міста, що раніше мали одні із найвищих показників у ньому: Детройт і Париж. Перший постраждав від закриття ряду підприємств після кризи 2008 року, на показники другого вплинули теракти 13 листопада 2015 року.

Найшвидше зростання продемонстрували польська Варшава, зімбабвійський Хараре, непальський Катманду та гавайський Гонолулу.

Найкомфортнішими містами для життя на планеті, за версією The Economist, є Мельбурн, Відень і Ванкувер.

reytyng-1

reytyng-2

Top