Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Луцькі комунальники сплатять штраф за яму на дорозі

Луцькі комунальники сплатять штраф за яму на дорозі

Волинські патрульні притягли до адмінвідповідальності комунальників за незадовільний стан дорожнього покриття, що стало причиною ДТП в місті Луцьку.

Ще 3 лютого на вул. Мамсурова трапилась ДТП, причиною якої стало незадовільне утримання вулиці. Водій автомобіля Ford заїхав у вибоїну, пробив два колеса (переднє та заднє), через що машина вискочила на зустрічну смугу і зіткнулася з іншим автомобілем, що рухався зустрічною смугою.

На місці патрульні оформили ДТП та склали адмінпротокол на Департамент житлово-комунального господарства за незадовільне утримання вулиці Мамсурова в Луцьку за ст. 140 КУпАП (порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт).

Матеріали справи розглядатиме Луцький міськрайонний суд, який і ухвале рішення щодо притягнення до відповідальності посадовців. До речі, напередодні ДТП патрульна поліція Луцька видала департаменту ЖКГ вимогу щодо усунення недоліків на вулиці Мамсурова саме в тому місці, де вона трапилась. Цей недолік усунули одразу ж після ДТП – 5 лютого. Загалом, за період з 1 січня до 8 лютого сектор з безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Луцька видав 48 вимог департаменту ЖКГ щоб ті усунули виявлені недоліки в утриманні вулично-шляхової мережі (ямковість, освітлення, робота світлофорних об’єктів та інше). За невиконання вимог склали два адмінпротоколи на працівників департаменту ЖКГ за ст. 188-28 КУпАП (невиконання законних вимог (приписів) щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху).

Джерело: Фейсбук Патрульної поліції України

Top