Ви знаходитесь тут
Головна > Важливо > Молодіжні держструктури країн Східного Партнерства обмінялись досвідом

Молодіжні держструктури країн Східного Партнерства обмінялись досвідом

У Києві  під час заключної конференції учасники підбили підсумки виконання  проекту “Програма підтримки молодіжної політики регіону Східного Партнерства”. Зазначимо, що проект стосувався країн-учасниць Ініціативи ЄС «Східне Партнерство» (Україна, Білорусія, Молдова, Грузія, Азербайджан та Вірменія) протягом останніх трьох років та мав на меті наближенню національних  молодіжних політик  означених країн  до пріоритетів Європейського Союзу.

Насамперед, це була платформа для здійснення регіонального співробітництва із зацікавленими сторонами з боку державних і недержавних структур, шляхом проведення заходів аналітичного, комунікаційного характеру, а також розвитку потенціалу у сфері реформування молодіжної політики.

Як зазначив, представник України, заступник міністра молоді та спорту Сергій Митрофанський: «Завдяки діяльності проекту ми мали змогу краще вивчити різні аспекти молодіжної роботи в країнах Східного Партнерства. Ми високо цінуємо досвід наших партнерів з інших країн, успішні приклади по роботі з молоддю яких стали в нагоді при розробці напрямків реформування молодіжної політики України. В питанні реформування молодіжної сфери ми застосовуємо європейські принципи, норми та засади молодіжної політики. Нами визначені напрямки та інструменти реалізації реформи. Ми також розраховуємо на підтримку міжнародних організацій та готові ділитись досвідом вже розпочатих успішних проектів».

Ігор Галущак

Top