Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Міська влада відзначила ініціативну молодь

Міська влада відзначила ініціативну молодь

Сьогодні в будівлі Київської міської державної адміністрації відбулась зустріч студентської молоді столиці, представників громадських організацій, які найактивніше допомагали у благоустрої та озелененні столиці протягом року із заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим.

Участь у заході взяли голова ГО «Сучасний Світ Молоді» Владислав Шелоков та член ВРО Олександр Чередниченко. Крім того, серед запрошених були також голова ГО «Зробимо Україну чистою» Володимир Гаркуша, керівництво Студентської ради міста Києва – голова Олександр Клімашевський та його перший заступник Мирослав Дурдинець, а також лідери 12 ВНЗ столиці, які активно допомагали в осінніх заходах з благоустрою. Під час зібрання молодь та заступник очільника міста обговорювали питання впорядкування столиці: прибирання, озеленення та робіт з комплексного благоустрою, обмінювались думками та ідеями.

«Ми пропонуємо перейти від заходів прибирання до упередження засміченості. Для цього, ми готові створити окремий сайт, де будемо висвітлювати «сміттєвих героїв», що викидають недопалки з машин, скидають будівельне сміття на зелені зони тощо. Крім того, ми готові посилити ряди громадських інспекторів з благоустрою та підготувати сюжети соціальної реклами щодо упередження засмічення збоку населення», – запропонував Владислав Шелоков.

Разом з тим, Володимир Гаркуша наголосив на питанні озеленення міста та запропонував міській владі партнерство у проекті з інноваційним підходом до висадження дерев, кущів та квітів.

Представники Студентської ради міста Києва запропонували створити Студентський парк, який буде впорядковано силами студіюючої молоді столиці.

Загалом, всі слушні пропозиції були сприйняті Петром Пантелеєвим – він запропонував продовжувати співпрацю та спільними зусиллям робити наше місто ще більш привабливим та впорядкованим.

Наприкінці зустрічі заступник голови КМДА вручив листи-подяки за проявлену ініціативу та підтримку акцій з впорядкування восени.

Top