Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > На Львівщині формується студентський парламент

На Львівщині формується студентський парламент

30 жовтня, у Львівській обласній раді відбулося друге засідання погоджувальної ради щодо створення Громадської ради «Студентський парламент Львівщини».

Учасники наради обговорили проект Положення про Громадську раду «Студентський парламент Львівщини» при Львівській обласній раді, до якого внесли низку змін та уточнень.

Так, зокрема, йдеться про пропорційне представництво студентів в парламенті, яке передбачалося в проекті. Його замінили квотним представництвом. Відтак, представники вишів затвердили представництво за наступною схемою: по п’ять студентів від вишів з чисельністю студентів понад п’ять тисяч та по три – від вишів з чисельністю студентів менше п’яти тисяч.

Разом з тим визначено, що представляти студентство в Громадській раді можуть також й аспіранти. Зокрема, таку ініціативу висловили представники Львівського національного університету імені Івана Франка.

Інші правки носили редакційний характер, тож проект Положення було затверджене в цілому.

Відтак, проект рішення про створення Громадської ради «Студентський парламент Львівщини» та Положення про неї буде винесено 3 листопада на розгляд сесії Львівської обласної ради.

Top