Ви знаходитесь тут
Головна > Життя > Незабаром з’явиться українська версія “TripAdvisor”

Незабаром з’явиться українська версія “TripAdvisor”

Популярний сервіс відгуків та планування подорожей “TripAdvisor” збирається запускатися на українському ринку.

Компанії вдалося отримати домен верхнього рівня в зоні .UA, який раніше належав кіберсквотерам, і незабаром почне повноцінну роботу на нашому ринку, повідомляє “AIN.UA” з посиланням на “РБК Україна”.

Факт виходу сервісу на український ринок підтвердив начальник відділу розвитку туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга.

“Сьогодні ми провели в лондонському офісі “Tripadvisor” перші переговори про розширення партнерства на всю Україну”, – пише Ліптуга на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, це партнерство передбачає запуск української версії сайту tripadvisor.ua, а також використання аналітичних і статистичних даних компанії, складання об’єктивних рейтингів українських готелів, інтеграція інструментів “TripAdvisor” на національному туристичному порталі і т.д.

Домен tripadvisor.ua раніше належав харків’янці Олені Савченко, але компанія звернулася з цього приводу до суду, а також зажадала від Державної служби інтелектуальної власності анулювати свідоцтво про ТМ, видане українці. За рішенням Солом’янського суду Києва від 16 квітня, сторони уклали мирну угоду, за умовами якої “Trip Advisor LLC” отримує всі права на домен верхнього рівня. Савченко отримала 2 000 доларів як компенсацію.

Зараз за адресою tripadvisor.ua відкривається сторінка з логотипом американської компанії, фото українських міст і обіцянкою швидкого запуску “TripAdvisor Україна”.

TripAdvisor – один з найпопулярніших сайтів світу, присвячених подорожам. Він допомагає мандрівникам в організації та плануванні подорожей. Тут міститься близько 250 мільйонів відгуків та порад від мандрівників. Сайт працює в 45-ти країнах світу.

Top